Kancelaria Radcy Prawnego
r. pr. Katarzyna Malec
Kancelaria Adwokacka
adw. Monika Malec

Kancelaria Adwokacka - Monika Malec, Kancelaria Radcy Prawnego - Katarzyna Malec

Nasz zespół

Adwokat Monika Malec - absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Rzeszowskiego w Rzeszowie, kierunek prawo. Wpisana w 2013 r. na listę adwokatów - Izba Adwokacka w Rzeszowie.

Radca prawny Katarzyna Malec – absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Rzeszowskiego w Rzeszowie, kierunek prawo. Wpisana w 2013 r. na listę radców prawnych - Okręgowa Izba Radców Prawnych w Rzeszowie.


Aplikantka adwokacka Sylwia Grzebyk – ukończyła studia magisterskie na Wydziale Prawa i Administracji, kierunek prawo na Uniwersytecie Rzeszowskim w Rzeszowie. Odbywa aplikację adwokacką w Izbie Adwokackiej w Rzeszowie.

Aplikantka radcowska Andżelika Martyna – ukończyła studia magisterskie na wydziale Prawa i Administracji, kierunek Prawo w Wyższej Szkole Prawa i Administracji w Rzeszowie. Odbywa aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Rzeszowie.

Aplikantka adwokacka Sylwia Sołtys – ukończyła studia magisterskie na Wydziale Prawa i Administracji, kierunek prawo na Uniwersytecie Rzeszowskim w Rzeszowie. Odbywa aplikację adwokacką w Izbie Adwokackiej w Rzeszowie.

Współpracujemy z zespołem Kancelarii Adwokackiej adw. Marka Rachela:
www.adwokat-rachel.pl